В Дунаївцях пенсіонерка вбила свого чоловіка і втекла
Напередодні ввечері 79-річний господар будинку хотів зайти в кімнату своєї 66-річної дружини, але двері виявились зачиненими, а жінка не відповідала. Розхвилювавшись, дідусь вирішив залізти в кімнату через вікно. Та господиню, яка перебувала в дещо неадекватному стані, поява чоловіка обурила.В Дунаївцях пенсіонерка вбила свого чоловіка і втекла
Напередодні ввечері 79-річний господар будинку хотів зайти в кімнату своєї 66-річної дружини, але двері виявились зачиненими, а жінка не відповідала. Розхвилювавшись, дідусь вирішив залізти в кімнату через вікно. Та господиню, яка перебувала в дещо неадекватному стані, поява чоловіка обурила.
Жінка схопила сковорідку і почала нею безжально бити старенького по голові, нанесла 50 ударів, від яких дідусь помер. Жінка ж після скоєного заховалася у шафу, де просиділа до обіду наступного дня.

В Дунаївцях пенсіонерка вбила свого чоловіка і втекла

Тривогу здійняла дочка, яка прийшла до стареньких. Будинок виявився зачиненим, батьки на телефонні дзвінки не відповідали. Відчувши хвилювання, жінка зателефонувала до свого зятя та попросила приїхати. Молодий чоловік заліз до хати через вікно та виявив мертвого дідуся. А в той час, коли донька із зятем намагалися пробратися до будинку, підозрювана тихцем відчинила двері та втекла із дому. Через кілька годин дільничні інспектори міліції затримали її у місті.
По даному факту відкрито кримінальне провадження. Підозрювана перебуває під вартою, буде призначена судово-психіатрична експертиза для встановлення її осудності.

СЗГ УМВС України в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього