В Дунаївцях за вбивство колишнього чоловіка жінку та її подругу засуджено до 7 років
34-річна колишня дружина потерпілого та її 22-річна знайома того вечора вийшли погуляти у місто, трохи випили, і близько опівночі потрапили у привокзальний кафе-бар, де за одним із столиків від надміру спожитої оковитої спав колишній чоловік. Заклад уже закривався, тож його працівники попросили жінок забрати їхнього знайомого.В Дунаївцях за вбивство колишнього чоловіка жінку та її подругу засуджено до 7 років
34-річна колишня дружина потерпілого та її 22-річна знайома того вечора вийшли погуляти у місто, трохи випили, і близько опівночі потрапили у привокзальний кафе-бар, де за одним із столиків від надміру спожитої оковитої спав колишній чоловік. Заклад уже закривався, тож його працівники попросили жінок забрати їхнього знайомого.
Подруги вивели чоловіка із закладу, і, підігріті алкоголем, почали з’ясовувати стосунки щодо сплати аліментів на спільного 11-річного сина. Для більшої переконливості жінки почали бити чоловіка, але, очевидно, погано себе контролювали, і зупинились, коли той уже ледь дихав. Злякавшись скоєного, вони покинули потерпілого напризволяще, а самі зникли з місця події. І тільки вранці ледь живого чоловіка знайшла прибиральниця, яка і викликала «швидку». У потерпілого діагностували закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку важкого ступеню, мозкову кому, закриту травму живота, розрив печінки та ще цілий ряд важких травм, які виявились несумісними з життям. Близько третьої години того ж дня чоловік помер.
Дунаєвецький районний суд розглянув матеріали провадження і визнав підсудних винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» та ч. 3 ст. 135 «Залишення в небезпеці» Кримінального кодексу України та засудив обох до 7 років позбавлення волі. Також представники феміди задовольнили цивільний позов матері потерпілого і зобов’язали колишню невістку та її подругу сплатити 50 тисяч гривень у якості морального відшкодування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього