Від католіцького до православного Різдва у Дунаєвцях, що на Хмельниччині кожного дня проходить міжконфесійна молитва. Одна з них,  Міжконфесійна молитва за державну і місцеву владу – саме так назва сформульована в офіційний програмі святкувань, яку поширила Дунаєвецька Міська Рада. Не всі мешканці міста розуміють що це і висловлюють невдоволення у соцмережах:

Міжконфесійна молитва за державну і місцеву владу ?? Це що таке?? В організаторів на грунті релігії взагалі шаріки за роліки заскочили? Це що наші вожді, на (чи точніше), за яких треба молитись? Це наші слуги, державні слуги, слуги народу, і нехай не забувають про це. А наша справа допомогти їм формувати правильні рішення, які б йшли на благо громади, та час-від-часу бити по рукам коли ті сверблять і хочуть хабар смикнути! Але аж ніяк не молитись! Моя позиція!

1 Comment

  1. В об`єднаних територіальних громадах сімейні лікарі отримуватимуть достойну оплату праці та соціальне житло. Це вже є реальністю в декількох громадах. Інформація про такий приклад – http://silobr.info/index.php/novini-gromad/item/907-bezkoshtovne-zhitlo-%20-visoka-zarobitna-plata-=-simeyniy-likar-v-ob%E2%80%99ednaniy-gromadi

Залиште коментар

Також по темі

На пожежних рукавах, що Симчишин подарував рятувальникам вкрали половину

Хмельницький ЖЕК №5  потрапив під увагу журналістів, що