В Фейсбуці головного міліціянта Хмельниччини підвищили до генерал-майора
Офіційно з цього приводу ніякої інформації ще немає, проте головного міліціянта краю уже почали вітати дописувачі у соцмережах.В Фейсбуці головного міліціянта Хмельниччини підвищили до генерал-майора
Офіційно з цього приводу ніякої інформації ще немає, проте головного міліціянта краю уже почали вітати дописувачі у соцмережах.

В Фейсбуці головного міліціянта Хмельниччини підвищили до генерал-майора

Довідка.

Народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Закінчив Національну академію внутрішніх справ України та Подільський державний аграрно-технічний університет. Кандидат юридичних наук.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Згодом працював у підрозділах карного розшуку.

З 2000 року очолював Дунаєвецький, а потім Кам’янець-Подільський МВ УМВС України в Хмельницькій області. В 2007 році призначений начальником курсу факультету підготовки слідчих навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів Київського Національного університету внутрішніх справ України.

У 2010 році — начальник Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області.

У 2011 році підполковник міліції Семенишин Микола Олександрович звільнений з органів внутрішніх справ в запас Збройних сил.

З 2009 по 2011 роки здійснював викладацьку діяльність у вузах України.

В 2011 році — заступник голови правління КП «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» м. Київ, а в 2012 р. — директор цього ж підприємства.

З липня 2014 року — начальник УМВС України в Івано-Франківській області.

З 17 березня 2015 року — начальник УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього