В Городоцькій ЗОШ № 2 відбулося засідання круглого столу на тему: «Шевченківський заповіт у контексті сьогодення».Серед тих історичних діячів, чиї серце, помисли, талант були спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена любові до України, Тарас Григорович Шевченко по праву займає визначне місце.Серед тих історичних діячів, чиї серце, помисли, талант були спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена любові до України, Тарас Григорович Шевченко по праву займає визначне місце.

І сьогодні, у рік Великого Кобзаря, коли в країні повсюдно проводяться різноманітні заходи по вшануванню ювілею Т. Г. Шевченка, наголос робиться на організації такої роботи з школярами, молоддю.

Масштабним, продуманим і вдало організованим було засідання круглого столу в Городоцький ЗОШ № 2 на тему: «Шевченківський заповіт у контексті сьогодення». Учасники круглого столу – вчителі української мови і літератури загальноосвітніх шкіл району, підготували змістовні повідомлення з проблематики життя і творчості Великого Кобзар, які власне і стали основою полеміки.
Узагальнити цю творчу дискусію, можна однією тезою – кожний патріотично налаштований громадянин України, має вкотре усвідомити, що означає творча спадщина Тараса Шевченка для подальшої долі Батьківщини.

Вітаючи учасників круглого столу, заступник голови райдержадміністрації Олександр Собань відзначив, що у наш час полум’яне слово Великого Кобзаря дуже потрібне, а ювілей Тараса Григоровича Шевченка повинен консолідувати і об’єднати суспільство.

Круглий стіл не обмежився суто темою заходу, бо організатори педагогічний колектив Городоцької ЗОШ № 2 представили виставки картин і малюнків, вишиванок, музичні твори, тощо.

Розміщено Ю.Наконечним за матеріалами Городоцької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього