В громадському транспорті хмельничан долучатимуть до вічних істин
В обласному центрі з 17 березня громадські активісти починають реалізацію проекту \”Хмельницький — місто доброТИ\”.В громадському транспорті хмельничан долучатимуть до вічних істин
В обласному центрі з 17 березня громадські активісти починають реалізацію проекту \”Хмельницький — місто доброТИ\”.
Представники Міжнародного громадського руху (МГР) \”АллатРа\” у Хмельницькому розвішуватимуть у тролейбусах та маршрутках мотиватори — таблички із добрими словами, висловами великих людей та позитивними картинками. Усе це — задля покращення атмосфери у транспорті та налаштування думок у бік добра, миру, любові та взаємодопомоги одне одному.
\”Все починається з думки… Хочеться об\’єднати хмельничан навколо таких вічних істин, особливо в наш важкий час, коли в тролейбусі, окрім політичних та воєнних тем з негативним забарвленням, нічого не почуєш\”, – пояснює голова Представництва МГР \”АллатРа\” у Хмельницькому Ігор Новосадюк.
Всього буде розміщено 400 аркушів з мотиваторами у різних видах громадського транспорту: 250 — у тролейбусах і автобусах та 150 — у маршрутках.

В громадському транспорті хмельничан долучатимуть до вічних істин

Цим проект «Хмельницький — місто доброТИ» не обмежується. Активісти планують проводити освітні проекти для шкіл та ВНЗ міста у форматі шкіл лідерів.
Ще один етап проекту — створення вуличних малюнків на закладах освіти, культури та спорту. Наразі художниця із Кишинеу Марія Ассорова розробляє серію ескізів. Незабаром розпочнеться пошук місць для стріт-артів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього