В Хмельницький зі Східних областей України повернулася група МНСників
24 серпня до рідних домівок повернулися піротехніки відділення підводного розмінування та працівники пункту охорони здоров’я аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.В Хмельницький зі Східних областей України повернулася група МНСників
24 серпня до рідних домівок повернулися піротехніки відділення підводного розмінування та працівники пункту охорони здоров’я аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.
Сапери групи підводного розмінування у складі Зведеного аварійно-рятувального загону Донецької області ДСНС України пліч-о-пліч з рятувальниками інших областей нашої держави виконували завдання щодо очищення від вибухонебезпечних предметів, звільнених від терористичних угрупувань територій населених пунктів. Разом із піротехніками до Хмельницького повернулися працівники пункту охорони здоров’я аварійно-рятувального загону спецпризначення. У складі зведеного загону вони виконували роботу щодо забезпечення медичної допомоги піротехнічних відділень та надавали її цивільному населенню.
Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС області Дмитро Бондар особисто зустрів колону рятувальників, подякував їм за самовіддану працю, побажав наснаги у не легкій, але такій потрібній для людей справі.

В Хмельницький зі Східних областей України повернулася група МНСників

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту