В Хмельницький завітають «АнтитілА»
АнтитілА розширюють географію своєї осінньої концертної подорожі містами УкраїниВ Хмельницький завітають «АнтитілА»
АнтитілА розширюють географію своєї осінньої концертної подорожі містами України. До раніше заявлених Харкова (30 жовтня), Дніпропетровська (31 жовтня) приєдналися Олександрія (19 листопада), Кременчук (21 листопада) та Комсомольськ (23 листопада) та Хмельницький (28 листопада).
Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Ця серія концертів – продовження цікавого експерименту із музикантами симфонічного оркестру. Нам імпонує не тільки електронний формат, а й акустичний. Тому із задоволенням поділимося своїми піснями з усіма, хто завітає на наші виступи. Запрошуємо, буде цікаво і чесно!»

Хотілося б зауважити, що це будуть не лише музичні виступи з творчими сюрпризами, такими як струнний квартет, чи то можливі пісні з майбутнього нового альбому. Окрім емоційного та естетичного задоволення від музики та лірики Антитіл, усі відвідувачі концертів матимуть змогу безпосередньо надати допомогу українським військовим, які знаходяться в зоні проведення АТО. Адже частина коштів від продажу квитків з кожного концерту буде направлена на закупівлю такого необхідного та незамінного препарату, як кровоспинний засіб Celox (Целокс).

АнтитілА вже довгий час активно займаються волонтерською діяльністю. Музиканти не змогли лишитись осторонь того, що в країні йде неоголошена війна, а держава не може, чи не хоче, забезпечити усім необхідним українських військових.
АнтитілА з допомогою телебачення «Магнолія ТВ», радіо «Львівська Хвиля» та друзів збирають гроші, займаються закупівлею та особисто доставляють амуніцію, електроніку, медикаменти та інші необхідні речі українським військовим на сході України.

Про волонтерську діяльність Антитіл можна більш детально дізнатись на сторінках у Фейсбук. Там є фінансові та фото звіти із закупівлі та доставки на передову за весь період.

Квитки можна придбати: в касі клубу «СВ» (щоденно після 18.00), в касі обласної філармонії, а також в магазині «Рукавичка». Початок концерту: 19.00.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього