В хмельницком детсаду разгорелся скандал из-за избиения ребенкаВ Хмельницькому – скандал у дитсадку. Мама одного з малюків заявляє: вихователі розпускають руки. Вже кілька разів її шестирічний син приходив додому з синцями. Вихователі все спростовують, та жінка планує таки знайти правду. У ситуації розбиралися наші кореспонденти.В Хмельницькому – скандал у дитсадку. Мама одного з малюків заявляє: вихователі розпускають руки. Вже кілька разів її шестирічний син приходив додому з синцями. Вихователі все спростовують, та жінка планує таки знайти правду. У ситуації розбиралися наші кореспонденти.

Богдану 6 років. Після складної операції погано розмовляє. Одного дня він прийшов із садочка додому із синцями на руках. Зрозуміло розказати, що сталося, не зміг.

Інна Окарська, мама Богдана:

– Его или воспитательница, или няня за руку взяли, что три синяка от пальцев остались. С воспитателями поговорили, уладили этот вопрос.

Та за кілька днів хлопчик повернувся із садка з новими синцями – вже на спині, каже мама. Запідозрила – дитину б\’ють. Вихователька заперечила: мовляв, це його інший вихованець вкусив.

– А было два укуса или один? – Один! – А тут, смотрите, два. – Может, это оно зубы так растянулись. Я шо знаю, шо так получилось.

Мама повела Богдана до лікарні.

Віктор Стельмах, лікар-травматолог Хмельницької дитячої міської лікарні:

– Виявлені підшкірні гематоми, припухлість в ділянці правої лопатки, був виставлений діагноз \”забій м\’який тканин, підшкірні гематоми\”. Сказати, що це укуси, я не можу.

Батьки з висновком медиків пішли до завідувачки дитсадка. Остання упевнена: вихователька не чіпала дитину. Вона людина просто золота, а от Богдан – суцільний клопіт.

Людмила Пекніч, завідувачка Хмельницького дитсадка:

– На цього хлопчика жаліються батьки, що він ображає їхніх дітей. За ним і так посилена увага тому, що вихователька дивиться, щоб він не образив іншої дитини.

Мама ж хлопчика переконана: це неправда. І написала заяву до міліції.

Володимир Партасюк, начальник кримінальної міліції у справах дітей Хмельницького міськвідділу міліції:

– Є дійсно всі підстави для того, щоб порушити кримінальне провадження. Після визначення ступеню важкості нанесення тілесних ушкодження малолітній дитині винні особи будуть притягнуті до відповідальності.

Батьки інших дітей влаштували матері Богдана бойкот і поставили ультиматум – якщо вона не забере заяву з міліції, клопотатимуть, щоби жінку позбавили батьківських прав. Чи ходитиме Богдан й надалі у цей дошкільний заклад, сім\’я Окарських не вирішила. А от сам хлопчик йти туди категорично відмовляється.

Ольга Сєргєєва, Олександр Колодій, телеканал \”Інтер\”, Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього