В Хмельницькому буде телепорт?
Державне космічне агентство України (ДКАУ) розглядає кілька майданчиків для обладнання нового центру управління супутниками взамін Євпаторійського, над яким Україна втратила контроль. Серед можливих варіантів – Київ та Хмельницький.В Хмельницькому буде телепорт?
Державне космічне агентство України (ДКАУ) розглядає кілька майданчиків для обладнання нового центру управління супутниками взамін Євпаторійського, над яким Україна втратила контроль. Серед можливих варіантів – Київ та Хмельницький.
З 1960 року комплекс споруд цього центру (тоді Центр далекого космічного зв\’язку) розташовувався в приморському рівнинному районі Криму недалеко від Євпаторії. Однак у березні 2014 р., після приєднання півострова до Росії, Україна втратила контроль над інфраструктурою НЦУВКЗ.
Протягом двох місяців центр перебазується до Києва, після чого його робота відновиться, стверджує джерело в Дніпропетровській філії Національного центру управління та випробування космічних засобів. Радник глави ДКАУ Едуард Кузнєцов має у своєму розпорядженні дещо іншу інформацію: \”Найближчим часом буде дооснащено центр в Хмельницькому і все буде нормально\”, – відзначає він.
Однак, як стало відомо Подільській.info, начальник управління ДКАУ Євген Махонін назвав і ці відомостями неточними, пояснивши, що агентство поки \”не готове давати однозначну відповідь\” про майбутнє місце знаходження центру. Терміни, в які питання може вирішитися, він називати не став.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього