В Хмельницькому містяни вкотре повстали проти будівництва
Жителі багатоповерхівок на Проспекті не хочуть, аби поруч них «виріс» іще один житловий будинок.В Хмельницькому містяни вкотре повстали проти будівництва
Жителі багатоповерхівок на Проспекті не хочуть, аби поруч них «виріс» іще один житловий будинок. Про нього ми уже розповідали – це житловий комплекс «Естетика». Ним, як виявилось, невдоволені не лише інвестори, котрих бентежить якість будівництва. А й жителі сусідніх будинків, котрі проти зміни планів забудовником – другу чергу будівництва комплексу останній чомусь переніс… прямісінько під ніс місцевим старожилам. Люди кажуть – незаконно.
Житловий комплекс «Естетика» – знову причина скандалу, повідомляє Ексклюзив. Його забудовник спочатку насолив інвесторам. А потім і мешканцям сусідніх будинків. До якості будівництва вони, щоправда, претензій не мають. Невдоволені зміною планів забудовника. Останній, як кажуть вони, другу чергу будівництва переніс прямісінько їм під носа.
Аби розібратись у ситуації місцеві створили ініціативну групу – запросили і забудовника, і владу. Останні, до речі про ситуацію – ні сном, ні духом. Кажуть, це – не в їх компетенції, втім, обіцяють перевірити законність зведення новобудови. Обіцянкам міських керманичів люди вірять не надто охоче. Кажуть, й раніше бунтували проти новобудови та забудовника. А в результаті залишились без шматка території.
Люди кажуть: докерувався до того, що на території – ніде голці впасти. На кілька будинків сьогодні – лише один дитячий майданчик. Якщо зведуть іще одну багатоповерхівку – малечі просто буде ніде дітися. Втім, вельмишановного пана це не спиняє, каже: будинок буде, і дитячий майданчик також. Жодному слову вельмишановного пана люди не вірять. Кажуть, його обіцянки чують не перший рік. Із виконаних – жодної. Мешканці будинку, що на Проспекті, 57/3, до прикладу, роками судяться із ним за право обслуговування багатоповерхівки. Переконують, з-під палки роками – під ЖЕКом № 9. Після зведення будівлі «Хмельницьклегпромом» її чомусь автоматом вручили саме у підпорядкування Володимира Кулакова. Спочатку вельмишановний пан стелив м’яко, а потім взявся за тарифи.
Стати «ніким» не бажають і мешканці новозведеної багатоповерхівки, власне, через другу чергу будівництва якої і зав’язалась суперечка. Вони також – проти будівництва «під вікнами». І також проти 9-го ЖЕКу. Кажуть забудовник їх дім також віддає пану Кулакову – безапеляційно. Або ЖЕК, або квартира. Усім невдоволеним у «Естетиці» пропонують повернути гроші. Щоправда по курсу 2014-го року.
Якщо у інвесторів «Естетики» хоча би є вибір, жителі прилеглих будинків так і залишились при своїх інтересах. Принаймні поки. Питання щодо подальшого будівництва обіцяють винести на розгляд депутатів. Кажуть, перевірять усе і приймуть законне рішення. Сподіватимемося, зрештою, для людей, а не для себе.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього