В Хмельницькому на боротьбу зі снігом задіяні 46 спеціальних механізмів та автомобілів та більше 300 комунальниківКомунальні служби у посиленому режимі розчищають від снігу головні магістралі, тротуари, пішохідні доріжки, міжквартальні проїзди міста Хмельницького.
Від початку зими запроваджено цілодобове чергування на комунальному підприємстві з будівництва, ремонту та експлуатації доріг. Для оперативного реагування та усунення обставин, що впливають на безпеку дорожнього руху, на вулицях міста і вдень і вночі працюють водії підприємства та 28 одиниць спеціальної дорожньої техніки. На період зимового цілодобового чергування у прибиранні вулиць та доріг задіяно 11 розкидачів піску, 4 тротуароочисних механізми, один екскаватор, 6 снігоочищувачів, 5 автогрейдерів, навантажувач фронтальний.Комунальні служби у посиленому режимі розчищають від снігу головні магістралі, тротуари, пішохідні доріжки, міжквартальні проїзди міста Хмельницького.

Від початку зими запроваджено цілодобове чергування на комунальному підприємстві з будівництва, ремонту та експлуатації доріг. Для оперативного реагування та усунення обставин, що впливають на безпеку дорожнього руху, на вулицях міста і вдень і вночі працюють водії підприємства та 28 одиниць спеціальної дорожньої техніки. На період зимового цілодобового чергування у прибиранні вулиць та доріг задіяно 11 розкидачів піску, 4 тротуароочисних механізми, один екскаватор, 6 снігоочищувачів, 5 автогрейдерів, навантажувач фронтальний.

Дворові території прибираються силами працівників житлово-експлуатаційних контор за допомогою спеціальних тракторців, які є на службі у кожному ЖЕКу. Додатково до розчищення снігу залучена техніка комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста, КП \”Хмельницьктеплокомуненерго\”, КП \”Південно-Західні тепломережі\”, КП \”Хмельницькводоканал\”. Території парків утримуються у належному стані працівниками комунального підприємства «Парки і сквери м. Хмельницького».

Для протидії ожеледиці комунальним підприємством з будівництва, ремонту та експлуатації доріг заплановано заготовити 12 тис. тонн протиожеледної суміші. На цей час заготовлено 11,4 тис. тонн піщано-соляної суміші. Роботи із заготівлі протиожеледних матеріалів тривають.
Як повідомили у відділі благоустрою управління житлово-комунального господарства, який контролює стан доріг і тротуарів у місті, впродовж декількох минулих днів на вулиці та автошляхи Хмельницького висипали щодня близько 250 тонн піщано-соляної суміші.

Варто нагадати, що за рахунок бюджетних коштів у 2013 році для КП БРЕД придбано навантажувач фронтальний Амкодор 352В вартістю 680,1 тис. грн., 2 снігоочисника шнеророторних ФРС-200М вартістю 563 тис. грн., а також 2 машини дорожні комбіновані МДКЗ-10 на базі МАЗ-5337 вартістю 1 млн. 424 тис. грн.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього