В Хмельницькому на честь старту Олімпійського фестивалю піднято Олімпійський прапор
Напередодні відкриття ХІІ зимового ЄЮОФ на ковзанці «Льодовиковий період» хокеїсти місцевої дитячої команди «Проскурів – Барс» підняли прапор Національного олімпійського комітету України та Державний прапор України, чим засвідчили підтримку юним посланцям нашої країни на цей престижний спортивний форумВ Хмельницькому на честь старту Олімпійського фестивалю піднято Олімпійський прапор
Напередодні відкриття ХІІ зимового ЄЮОФ за сприяння Хмельницького обласного відділення НОК України на ковзанці «Льодовиковий період» хокеїсти місцевої дитячої команди «Проскурів – Барс» з почуттям патріотизму та гордості за успіхи вітчизняних спортсменів підняттям прапора Національного олімпійського комітету України та Державного прапора України засвідчили підтримку юним посланцям нашої країни на цей престижний спортивний форум.

Під час урочистостей до хокеїстів звернулися голова Хмельницького обласного відділення Юрій Краснюк та перший заступник голови Віктор Флентін, голова обласної федерації хокею Серій Мандзій, які окреслили вагомі досягнення українців на попередніх олімпійських фестивалях, зростання інтересу до окремих видів спорту в регіоні та хокею зокрема, згадали подолян – переможців ЄЮОФ – 2011: легкоатлеток Марину Бех та Олену Сідорську, дзюдоїста Антона Савицького. Хоча у нинішньому складі збірної хмельничан немає та вболівати за кожного з 21 співвітчизника вони налаштовані палко.

Дворазовий учасник зимових Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу з бобслею Олександр Бортюк закликав молодь ставити перед собою високі цілі і досягати їх клопіткою працею. Він вручив олімпійські сувеніри, в тому числі талісман національної збірної – олімпійського лелеку гравцям команди.

Наприкінці дійства всі присутні одностайно побажали вдалого виступу кожному юному українському олімпійцю на засніжених трасах та льодових аренах Австрії і Ліхтенштейну.

Після спільного фотографування на згадку хокеїсти провели показове тренування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього