В Хмельницькому ПриватБанк відкрив ще одну зону цілодобового самообслуговування
У Хмельницькому на базі відділення ПриватБанку на вул. Курчатова, 1а для мешканців мікрорайону Гречани відкрито зону цілодобового самообслуговування. У місті це вже п’ята.В Хмельницькому ПриватБанк відкрив ще одну зону цілодобового самообслуговування
У Хмельницькому на базі відділення ПриватБанку на вул. Курчатова, 1а для мешканців мікрорайону Гречани відкрито зону цілодобового самообслуговування. У місті це вже п’ята.
“Наше відділення розміщене в одному із найбільших спальних мікрорайонів міста і кількість клієнтів відчутно збільшується під кінець робочого дня, – розповідає керівник відділення ПриватБанку Юлія Коваль. – Термінал самообслуговування у зоні 24/7 надає можливість нашим клієнтам отримати широкий спектр банківських послуг у неробочий час чи у вихідні”.
У зону самообслуговування можуть потрапити клієнти будь-яких банків за ідентифікацією по пластиковій картці та скористатися готівковими та безготівковими послугами від оплати комуналки, поповнення мобільних телефонів до отримання переказів міжнародних платіжних систем та обміну валют. Інтерфейс терміналу є простий та інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє з легкістю знайти та провести будь-які фінансові операції.
По Україні ПриватБанком облаштовано 524 зони 24/7, встановлено 9383 термінали самообслуговування та 6950 банкоматів зокрема на Хмельниччині 17 зон 24/7, 240 банкоматів, 420 терміналів самообслуговування.

Прес-служба ПриватБанку в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього