В Хмельницькому  розпочалися зйомки талант-шоу «Я артист»У Хмельницькому розпочалися зйомки телепроекту «Я артист». Автори – співак Андрій Клименко та Ольга Бексяк, дружина співака та телеведучого Андрія Романіді – об’їздили Хмельниччину, щоб знайти та залучити до проекту місцевих талантів.У Хмельницькому розпочалися зйомки телепроекту «Я артист». Автори – співак Андрій Клименко та Ольга Бексяк, дружина співака та телеведучого Андрія Романіді – об’їздили Хмельниччину, щоб знайти та залучити до проекту місцевих талантів.
– Цей проект не комерційний, а соціальний, – розповідає продюсер проекту Андрій Клименко. – Був створений для пошуку та відкриття талантів в різноманітних жанрах. Вік учасників особливо не обмежувався. Комісія, яка вела відбір на кастингу, була таємною, але це відомі люди.
Кастинг пройшли 103 учасника, з яких 33 потрапили у півфінал. Наймолодшому «самородку» десять років, найстаршому – 62.
– Багато людей відгукнулося, з’їхалися звідусіль. Навіть не очікували, що буде так багато учасників, цікавих особистостей. В нас є хороший ансамбль з Дунаївців, вони грають на різноманітних інструментах – барабанах, гітарах, трубі, – розповідає режисер проекту Ольга Бексяк. – Цікаві танцювальні колективи, балет, є також колектив маленьких дітей, які танцюють хіп-хоп. ..Але в основному учасники співають. Під час зйомок завжди трапляються казуси, і ми не стали виключенням. Їх всіх відзняли й покажемо в ефірі, буде весело, багато фріків. Знімають професіонали, тут зібралися найкращі. Ми робимо проект як мінімум на столичному рівні, такого ще в нашому місті не було. Сподіваюся, все вийде.
Наразі в театрі Старицького тривають зйомки. Запрошені візажисти, перукарі, стилісти, для кожного учасника готують оригінальний образ та номер. Артисти дуже хвилюються. Молодшим мами дають останні настанови – як тримати спину, дивитися в камеру, спілкуватися з журналістами.
Телепроект буде виходити раз на тиждень на телеканалі «Поділля-центр». Точну дату старту організатори поки тримають у таємниці, обіцяють – це буде орієнтовно у середині лютого, до Дня святого Валентина. Усього заплановано сім випусків. Переможця визначать за допомогою смс-голосування. Найкращих нагородять призами, а супер-фіналіст отримає зйомку професійного відеокліпу.
Завершиться проект великим концертом у театрі Старицького, на який організатори також планують запросити багато знаменитостей.

За матеріалами: http://vsim.ua/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього