В Хмельницькому сьогодні мінлива хмарністьПротягом усього дня у Хмельницькому буде триматися хмарна погода. Без опадів. Температура повітря вночі – 1° С, вдень від 0° С до + 1 ° С.

2 січня вшановується пам’ять святого Ігнатія Богоносця. Погода цього дня вказує, яким буде серпень.В Хмельницькому сьогодні мінлива хмарністьПротягом усього дня у Хмельницькому буде триматися хмарна погода. Без опадів. Температура повітря вночі – 1° С, вдень від 0° С до + 1 ° С.

2 січня вшановується пам’ять святого Ігнатія Богоносця. Погода цього дня вказує, яким буде серпень.Наші пращури помітили: наскільки сильний мороз, настільки буде спекотно влітку. А якщо є іній на деревах, то погода найближчими днями буде ясною. У минулі часи був звичай на Ігнатія навколо дому обносити ікони, захищаючи таким чином дім від зла.

За останні 130 років 2 січня максимально повітря прогрівалося до + 7,8° С – таке потепління синоптики зафіксували у 1984 році. Найхолодніше у цей день було у 1963 році, тоді температура повітря знизилася до – 25,0° С

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього