В Хмельницькому СІЗО зробили ремонт в кімнатах для зустрічей та двориках для прогулянокУ Хмельницькому слідчому ізоляторі провели ремонт загальних та маломісних камер для утримання ув’язнених. У всіх прогулянкових двориках замінили покриття стін на гладке. Для зайняття спортом в установі належним чином обладнали спортивні майданчики, встановили тенісні столи, бруси, перекладини, шведську стінку та кільце для гри в баскетбол.У Хмельницькому слідчому ізоляторі провели ремонт загальних та маломісних камер для утримання ув’язнених. У всіх прогулянкових двориках замінили покриття стін на гладке. Для зайняття спортом в установі належним чином обладнали спортивні майданчики, встановили тенісні столи, бруси, перекладини, шведську стінку та кільце для гри в баскетбол.

Привели до ладу камеру-палату для тримання вагітних жінок та жінок з дітьми до трьох років.

Для неповнолітніх утримуваних забезпечено функціонування кімнати психоемоційного розвантаження, спортзалу з тенісним столом та кільцем для гри у баскетбол, брусами перекладиною та іншим спортивним інвентарем.

Камери для неповнолітніх осіб обладнані душевими з гарячим водопостачанням. Неповнолітнім в камери дають настільні ігри. Психологи, педагоги, соціальні працівники на постійній основі відвідують Хмельницький слідчий ізолятор, де утримуються взяті під варту неповнолітні.

У класі навчально-консультативного пункту провели косметичний ремонт. Забезпечили місце для письмового приладдя та комп’ютеру.

Зробили косметичний ремонт і у кімнатах тривалих побачень з підвищенним комфортом. Облаштовали зал для проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв’язку.

До меню буфету включили різноманітні перші та другі страви. Також обладнали приміщення для самостійного приготування їжі особовим складом чергової зміни, де працівники установи мають можливість цілодобово зберігати і готувати їжу.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього