В Хмельницькому триває конкурс "Найкращий кухар - 2014"
В конкурсі, який проходить в кафе \”Баняк\”, змагаються п\’ять претендентів – працівники кухонь відомих в Хмельницькому закладів харчування: ресторану \”Веселка\”, кафе \”Т-Спринт від \”Таврії-В\”, кафе \”Варенична\”, кафе \”Буфет №25\” та господаря цьогорічного свята кулінарної майстерності.В Хмельницькому триває конкурс "Найкращий кухар - 2014"
В конкурсі, який проходить в кафе \”Баняк\”, змагаються п\’ять претендентів – працівники кухонь відомих в Хмельницькому закладів харчування: ресторану \”Веселка\”, кафе \”Т-Спринт від \”Таврії-В\”, кафе \”Варенична\”, кафе \”Буфет №25\” та господаря цьогорічного свята кулінарної майстерності.
Кожен кухар представив на розсуд журі три страви: вареники та голубці, які слід було приготувати безпосередньо під час конкурсу, а також фаршировану річкову рибу, що була традиційним домашнім завданням кожного учасника.
\”Цей конкурс проводиться на теренах нашого міста понад десять років і вже встиг стати доброю щорічною традицією, – каже голова журі, заступник директора навчальної роботи торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету Галина Найдук. – Мета цього кулінарного змагання — виявити кращого кухаря в Хмельницькому та популяризувати місцеві заклади громадського харчування, наші кулінарні традиції. В цьому році “Найкращий кухар” зазнав деяких змін — ми трохи здешевили асортимент тієї продукції, яка буде використовуватися для приготування конкурсних страв. Також всі конкурсанти готуватимуть однакові страви\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього