В Хмельницькому відгомонів передсвятковий новорічний ярмарок
Передсвятковий новорічний ярмарок сільськогосподарської продукції та продуктів їх переробки за цінами виробників традиційно відбувся у суботу, 19 грудня 2015 року, по вулиці Прибузькій.В Хмельницькому відгомонів передсвятковий новорічний ярмарок
Передсвятковий новорічний ярмарок сільськогосподарської продукції та продуктів їх переробки за цінами виробників традиційно відбувся у суботу, 19 грудня 2015 року, по вулиці Прибузькій.
До участі в ярмарку були запрошені сільськогосподарські та переробні підприємства, фермери, підприємства громадського харчування, підприємці та зацікавлені особи з міста та усієї області, повідомляють на сайті облдержадміністрації.
На вулиці Прибузькій розташувались торговельні палатки, на прилавках яких було вдосталь товарів на будь-який вибір та смак. Жителі міста та району могли придбати на ярмарку за доступними цінами овочі, фрукти, картоплю, мед, м\’ясо та м’ясопродукти, молоко та молокопродукти, рибу, борошняні та круп’яні вироби, олію, мед, цукор, яйця, консервовані вироби, продукцію сільськогосподарських і переробних підприємств.
Відвідувачі ярмарки залишились задоволені від проведеного заходу.

В Хмельницькому відгомонів передсвятковий новорічний ярмарок В Хмельницькому відгомонів передсвятковий новорічний ярмарок

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього