В Хмельницькому відкрилася персональна виставка Святослава Франка
25 лютого в приміщенні Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха відкрилася виставка молодого подільського художника Святослава Франка.В Хмельницькому відкрилася персональна виставка Святослава Франка
25 лютого в приміщенні Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха відкрилася виставка молодого подільського художника Святослава Франка.

Серед творів, які представлені на виставці — олійний живопис, ілюстрації, графіка.

Роботи, в основному, створені протягом 2009-2015 років, більшість з них припадає на час навчання художника в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури і постстудентський період.

На відкриття виставки завітали рідні, друзі художника та колеги по пензлю, серед яких Іван Юрков та Оксана Мазур. Це перша персональна виставка Святослава у рідному місті. Однак, його роботи вже неодноразово бачили у Польщі, де вони були представлені на багатьох виставках та пленерах, починаючи з 2008 року. Творчій самореалізації Святослава Франка сприяло виховання у родині митців. Батько, відомий художник Олександр Франко, прищепив хлопцеві любов до образотворчого мистецтва. Мати навчала уважному ставленню до природи, вмінню помічати прекрасне навколо себе. Брати Святослава також пішли творчим шляхом: старший займається ювелірною майстерністю, середній — художник-імпресіоніст.

На картинах 28-річного митця — етюди, натюрморти, мальовничі краєвиди Кам\’янець-Подільської фортеці та Карпат, міфічні та казкові образи. Окремо представлено цикл робіт під назвою “Відчуття”. “Якщо, створюючи етюди, я відштовхувався від зовнішніх вражень, таких, як захід сонця, гарні квіти, то мотивом для створення серії робіт “Відчуття” стали внутрішні переживання, емоції, переосмислення певних подій”, – ділиться думками автор.

Святослав Франко розповідає, що останнім часом трохи відійшов від олійного живопису та захопився книжковою ілюстрацією і станковим живописом. Зараз він працює над серією творів, що продиктовані нашим сьогоденням і військовими діями на сході України. Твори будуть виконані переважно у червоно-чорних кольорах. У планах митця на майбутнє — не лише полотно, пензель та олівець. Після нового року художник захопився дерев\’яною скульптурою. “Я ще в пошуку. Не можу сказати, що я зупинився на чомусь одному, – коментує Святослав. – Мені хочеться йти далі і спробувати різні напрями у мистецтві”.

Роботи молодого художника можна буде побачити протягом місяця за адресою:
вул.Подільська, 25, 2 поверх. Вхід вільний.

В Хмельницькому відкрилася персональна виставка Святослава ФранкаВ Хмельницькому відкрилася персональна виставка Святослава Франка

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього