В Хмельницькому відкрито регіональний Центр підтримки дітей
Ініціатором створення закладу виступила Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей», а фінансування проекту здійснювалось за кошти Європейського Союзу. Коли ж виникла проблема із розташуванням центру, обласне управління внутрішніх справ без вагань виділило частину свого приміщення у самому центрі міста (колишній Центральний відділ міліції).В Хмельницькому відкрито регіональний Центр підтримки дітей
Ініціатором створення закладу виступила Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей», а фінансування проекту здійснювалось за кошти Європейського Союзу. Коли ж виникла проблема із розташуванням центру, обласне управління внутрішніх справ без вагань виділило частину свого приміщення у самому центрі міста (колишній Центральний відділ міліції).
Працівники міліції не тільки виділили приміщення для центру і допомогли в його облаштуванні, а й зобов’язалися брати активну участь у його роботі, оскільки потенційними клієнтами центру є саме проблемні діти, у яких виник конфлікт із законом.
Крім Хмельницького, в Україні створено ще два регіональних центри підтримки дітей: у Жмеринці та Білій Церкві. Але наш центр, на відміну від двох інших, обслуговуватиме дітей з усієї області. Тут вони абсолютно безкоштовно зможуть скористатися послугами юриста, психолога, соціального працівника.

В Хмельницькому відкрито регіональний Центр підтримки дітей

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього