В Хмельницькому відкриється виставка фотохудожника Олександра Супруна
15 жовтня о 16.00 в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття виставки фотографії \”50 х 70\” харківського фотохудожника Олександра Супруна.В Хмельницькому відкриється виставка фотохудожника Олександра Супруна
15 жовтня о 16.00 в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться урочисте відкриття виставки фотографії \”50 х 70\” харківського фотохудожника, володаря почесного звання \”Вища майстерність Міжнародної федерації фотографічного мистецтва\” Олександра Супруна.
Проект є своєрідним звітом автора про 50 років творчої діяльності та з нагоди 70 років від його дня народження. Саме ці числа і знайшли відображення в назві проекту .
Виставка складається з 50 робіт. Кожен рік, починаючи з 1965, представлено в експозиції однією роботою з числа тих, що саме в той час були створені.
До складу колекції увійшли: твори з добірки аналогових монтажів, що були створені в період з 1974 до 1997 року, фотороботи з проектів «Дисперсія», «Заповедник души», «Кадри минулого», «Поруч», або окремих фотографічних робіт, що презентовані на інших експозиціях чи з архіву.
Вхід вільний.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.