В Хмельницькому винесено вирок убивцям жінки та її малолітньої дитини
У серпні минулого року громадськість Хмельниччини обурило жорстоке вбивство молодої жінки та її шестирічного сина на Львівському шосе в обласному центрі. Їм було завдано численних ножових поранень, несумісних із життям.В Хмельницькому винесено вирок убивцям жінки та її малолітньої дитини
У серпні минулого року громадськість Хмельниччини обурило жорстоке вбивство молодої жінки та її шестирічного сина на Львівському шосе в обласному центрі. Їм було завдано численних ножових поранень, несумісних із життям.
Нещодавно вироком Хмельницького міськрайонного суду у вчиненні умисного вбивства (ч.2 ст.115 КК України) та розбою (ч.4 ст.187 КК України) визнано винними двох хмельничан.
Судовим слідством встановлено, що двоє співмешканців, раніше судимі за розбої і шахрайство, котрі ніде не працювали та зловживали алкоголем, вирішили «поживитися» за рахунок своєї знайомої. Прийшовши до неї додому, вони почали вимагати у жінки гроші, однак переконавшись, що та нічого їм не дасть, нанесли їй більше десяти колото-ріжучих ран ножем. Маленькому сину господині квартири, як небажаному свідкові, перерізали горло. Надалі у помешканні потерпілих знайшли 1700 гривень, якими заволоділи.
За вироком суду убивцям призначено покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього