В хмельницькому виші не вистачає  дипломів на усіх випускників.На випускному шостому курсі факультеті “Мистецтв” (кафедра образотворчого мистецтва) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії викладачі отримали вказівку зробити все, щоб не допустити окремих студентів до сесії та відрахувати їх з вузу.

Як повідомили студенти, які потрапили “на виліт”, суть справи полягає в тому, що кількість випускників перевищує кількість дипломів. Під загрозою неотримання дипломів опинилося близько десятка студентів.В хмельницькому виші не вистачає  дипломів на усіх випускників.На випускному шостому курсі факультеті “Мистецтв” (кафедра образотворчого мистецтва) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії викладачі отримали вказівку зробити все, щоб не допустити окремих студентів до сесії та відрахувати їх з вузу.

Як повідомили студенти, які потрапили “на виліт”, суть справи полягає в тому, що кількість випускників перевищує кількість дипломів. Під загрозою неотримання дипломів опинилося близько десятка студентів.
“Студентам не дають допуски до сесій. Останній день здачі був п’ятниця, 20 грудня, але викладачі цієї кафедри відмовилися приймати роботи. А ввечері деканат через старосту групи повідомив про відрахування деяких студентів. Ректор вишу, яку викликали на вимогу батьків, заявила, що у понеділок, 23 грудня незалежна комісія прийматиме здачу предмету “Живопис”. На все про все відводиться шість годин, чого замало для виконання завдання. А на вівторок уже запланований перший іспит. Складається враження, що нам створюють умови, аби просто відрахувати з вузу”, – зазначила студентка вишу, яка попросила не афішувати свого прізвища.

Студенти просять втрутитися у ситуацію обласний департамент освіти і науки та керівництво області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього