В Хмельницькому виступить американський гурт "Tumbling Bones"
25 квітня у концертній залі телерадіокомпанії \”Поділля центр\” за підтримки Посольства США в Україні безкоштовно виступатиме фольк-гурт з Портленду \”Tumbling Bones\”.В Хмельницькому виступить американський гурт "Tumbling Bones"
25 квітня у концертній залі телерадіокомпанії \”Поділля центр\” за підтримки Посольства США в Україні безкоштовно виступатиме фольк-гурт з Портленду \”Tumbling Bones\”.
Це четверо молодих людей, які черпають натхнення в \”старій\” музиці. Вони виконують як свої власні композиції, так і традиційний матеріал – \”блюграс\”, довоєний фолк і сучасний рок-н-рол, на якому вони виросли. У своїй музиці вони використовують тільки акустичні інструменти, туфлі для чечітки і, звичайно, свої голоси. Восени 2014 року \”Tumbling Bones\” завдяки програмі «Американська музика за кордоном» відправилися у європейський тур, серед міст-учасників якого, завдяки сприянню Посольства США в Україні, виявилися і українські міста – Одеса, Миколаїв і Херсон. Виступи музикантів настільки сподобалась слухачам, що посольство вирішило знову запросити \”Tumbling Bones\” в Україну. Цього разу крім Києва, концерти і майстер-класи відбудуться також в нашому обласному центрі, Вінниці та Житомирі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього