В Хмельницькому вшанували ветеранів органів внутрішніх справ
В обласному управлінні Національної поліції відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування ветеранів органів внутрішніх справВ Хмельницькому вшанували ветеранів органів внутрішніх справ
В обласному управлінні Національної поліції відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування ветеранів органів внутрішніх справ, який відзначається в нашій державі 10 листопада, повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
До усіх присутніх ветеранів та пенсіонерів з вітальним словом звернувся т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в області Микола Семенишин:
— Сьогодні ми вшановуємо вас, наших вчителів та наставників. Пенсіонери ОВС — це та армія, той фундамент, на який опирається майбутня поліція. Дякую кожному з вас за самовіддану працю, бажаю мужності, витримки й наснаги. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками в житті.
Згадали і тих правоохоронців, які загинули під час виконання своїх професійних обов’язків. Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання.

В Хмельницькому вшанували ветеранів органів внутрішніх справ В Хмельницькому вшанували ветеранів органів внутрішніх справ

Найактивніших ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ нагородили почесними грамотами та відзнаками. Також під час урочистостей посвідчення учасників бойових дій отримали правоохоронці, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході.
На завершення естрадний оркестр Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області подарував усім присутнім яскравий концерт.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього