В Хмельницькому вшанують пам’ять юнаків, які у 1918 році віддали життя у бою під КрутамиЩорічно 29 січня українці згадують подвиг юнаків, які у 1918 році віддали життя у бою поблизу селища Крути Ніжинського району Чернігівської області. Цей бій є знаковим для української держави, адже декілька сотень київських студентів та юнкерів призупинили наступ більшовицьких військ під проводом Муравйова на столицю України.Щорічно 29 січня українці згадують подвиг юнаків, які у 1918 році віддали життя у бою поблизу селища Крути Ніжинського району Чернігівської області. Цей бій є знаковим для української держави, адже декілька сотень київських студентів та юнкерів призупинили наступ більшовицьких військ під проводом Муравйова на столицю України.

У зв’язку з 96-ю річницею битви під Крутами у навчально-виховному об’єднанні №28 29 січня о 15.00 проведуть тематичні заходи із вшанування пам’яті Героїв Крут. Буде відправлено молебень за Україну, представлено наукову розвідку, учні закладу виконають патріотичні пісні та вірші.
В музеї історії міста Хмельницького проводять мультимедійні лекції серед учнівської та студентської молоді з вшанування подвигу Героїв Крут на тему: \”Подвиг Героїв Крут: погляд із сьогодення\”, \”Герої Крут. Лицарський подвиг українців\”, \”Пам’ятай про Крути\” та лекція \”Пам’яті тридцяти\”.

З нагоди пам\’ятної події в Хмельницькому відбудеться низка заходів у бібліотеках і навчальних закладах. Так, в бібліотеці-філії №3 з 24 до 31 січня діятиме книжкова поличка \”Колись їх було триста…\”, а в бібліотеці філії №14 24 січня о 12.30 проведуть вечір пам’яті \”Згадаймо юність, що горіла в Крутах\”.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього