В Хмельницькому забудовник та приватний підприємець не поділили землю
Дискутувати не стали, після обміну взаємними погрозами одні взялися зносити торговельну точку, інші писати заяву до правоохоронних органів. Останні були, як завжди, небагатослівними.В Хмельницькому забудовник та приватний підприємець не поділили землю
Дискутувати не стали, після обміну взаємними погрозами одні взялися зносити торговельну точку, інші писати заяву до правоохоронних органів. Останні були, як завжди, небагатослівними.
О пів на дев’яту вечора. Мікрорайон Озерна у Хмельницькому. Ці двоє активно звинувачують одне одного у хабарництві та наявності покровителів – можновладців. Причина чвар – невеликий магазин, котрий опинився на землі, де повинні найближчим часом розпочати будівництво багатоповерхівки. Власниця торговельної точки Аліна Садова каже – у представників забудовника жодних дозвільних документів немає, а її магазин хочуть перенести незаконно. Денис, представник забудовника стверджує: з документацією у нього все в порядку, а власники магазину встановили його самовільно. Адже ділянка, на якій повинні побудувати багатоповерхівку, в оренді з 2008 року.
Обидві сторони звинувачують одне одного у погрозах на свою адресу. Поступатися не хоче ніхто. Міліціянти ситуацію не коментують, проте зрозуміло одне – роботи вже розпочато, тут повинен з’явитися глибокий котлован. У випадку зсуву грунту, величезний мікрорайон може залишитися без опалення (на цьому місці проходить теплотраса), або ж постраждати люди.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього