В Хмельницькому затримали чотирьох іноземних контрабандистів
Волочиський районний суд Хмельницької області виніс вирок чотирьом іноземним громадянам за скоєння кримінальних правопорушеньВ Хмельницькому затримали чотирьох іноземних контрабандистів
Волочиський районний суд Хмельницької області виніс вирок чотирьом іноземним громадянам за скоєння кримінальних правопорушень пов’язаних з контрабандою та незаконним поводженням з ядерним матеріалом.
Встановлено, що наприкінці липня минулого року зловмисники перемістили через російсько-український кордон близько 3 кг збідненого урану та контейнер з хімічною речовиною першого класу небезпеки на основі ртуті, приховавши небезпечний вантаж від митного контролю. Контрабандисти сподівалися налагодити транзитний канал радіоактивних матеріалів територією України та їх реалізацію потенційним покупцям з країн Близького Сходу.
У результаті вжитих контррозвідниками СБУ заходів протиправні дії зловмисників було задокументовано, а їх самих затримано на території Хмельницької області «на гарячому», коли вони спробували реалізувати свій «товар», який оцінили в 1,5 млн. доларів США.
За цим фактом Головним слідчим управлінням СБУ було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст.201 (контрабанда) та ст. 265 (незаконне поводження з радіоактивними матеріалами) Кримінального кодексу України.
Розглянувши кримінальне провадження, суд виніс вирок та призначив зловмисникам покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження