В Хмельницькій обласній філармонії відкривають юні таланти
14 грудня в обласній філармонії за сприяння управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації стартував II Міжнародний конкурс – фестиваль мистецтв “ЗІРКА УКРАЇНИ- 2015″.В Хмельницькій обласній філармонії відкривають юні таланти
14 грудня в обласній філармонії за сприяння управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації стартував II Міжнародний конкурс – фестиваль мистецтв “ЗІРКА УКРАЇНИ- 2015″. Юні творчі особистості завітали до обласного центру з багатьох куточків нашої держави продемонструвати свої таланти та поборотися за першість. Про це повідомляють на сайті управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації.
Участь у конкурсі мають можливість взяти діти від 3-х років. Представляють свою творчість у номінаціях: оригінальне, інструментальне, естрадне, хореографічне та театральне мистецтво. На сцені також лунає сольний та колективний спів.
З кожним разом масштаби фестивалю зростають. Професійному журі цього разу потрібно буде обирати кращих з кращих, переглянувши більше сотні номерів.
В Хмельницькій обласній філармонії відкривають юні таланти
Очолила журі Ірина Трунова – начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації. До складу увійшли: Наталія Май – автор, композитор, виконавиця, Заслужена артистка України, Народна артистка Слобожанщини; Юлія Крижанівська – хореограф-постановник, учасник народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Барвінок”; Олександр Лишанський – керівник телевізійної студії “Вместе” м. Дніпропетровськ, директор творчого табору “Вместе” в Болгарії та Греції, президент фестивалів “Будем вместе”, “Танцуем вместе”, “Поем вместе”, “Творим чудеса вместе”, член Національної спілки журналістів України, генеральний продюсер серіалу “Перемена” на першому національному каналі; Світлана Коханська – магістр музичної педагогіки та виховання, старший викладач кафедри теорії та методики музичного мистецтва (клас фортепіанних дисциплін) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
Організатором конкурсу є Продюсерський центр “OMA MUSIK STAR”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього