В Хмельницькій області підрахували, скільки збитків нанесли нацисти
Днями вiдбулась презентація книг “Матеріали Кам’янець-Подільської обласної комісії із встановлення і розслідування злочинів нацистів в регіоні (1944-1945 рр.) та «Дунаєвеччина в роки Другої світової війни».В Хмельницькій області підрахували, скільки збитків нанесли нацисти
Днями вiдбулась презентація книг “Матеріали Кам’янець-Подільської обласної комісії із встановлення і розслідування злочинів нацистів в регіоні (1944-1945 рр.) та «Дунаєвеччина в роки Другої світової війни».

У збірнику документів і матеріалів «Дунаєвеччина в роки Другої світової війни» розміщені архівні документи, спогади газетні публікації про життя населення Дунаєвеччини в роки Другої світової війни. Видання розраховане на істориків, науковців, краєзнавців, викладачів, студентів, учителів, школярів, усіх, хто цікавиться історією України.

Як передає \”Поділля-Центр\”, у збірнику документів «Матеріали Кам’янець-Подільської обласної комісії із встановлення та розслідування злочинів нацистів в регіоні (1944-1945 рр.)» вміщено унікальні архівні матеріали в яких задокументовано злочини та збитки завдані нацистами населенню, установам, організаціям і підприємствам регіону в роки Другої світової війни.

Видання розраховане на істориків, науковців, краєзнавців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться історією Другої світової війни.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього