В Хмельницькій області з 1 липня почали роботу чотири Центри надання правової допомоги
Безоплатна правова допомога, в якій сьогодні відчувають гостру потребу багато громадян, а особливо люди соціально незахищені, стає реальністю на теренах Хмельниччини.В Хмельницькій області з 1 липня почали роботу чотири Центри надання правової допомоги
Безоплатна правова допомога, в якій сьогодні відчувають гостру потребу багато громадян, а особливо люди соціально незахищені, стає реальністю на теренах Хмельниччини.

З 1 липня в Хмельницькій області почали працювати 4чотири Центри надання вторинної (адвокатської) правової допомоги. Тобто передбачається не просто надання безкоштовних консультацій, а й безоплатне складання позовної заяви (інших процесуальних документів) та представництво в суді. А це вже, погодтесь, неабияка домога.

Звичайно, Центри не можуть обслуговувати всіх бажаючих, але перелік тих в кого є таке право (за Законом) не малий: в першу чергу учасники бойових дій, учасники АТО, члени сімей загиблих. Також люди з доходом менше прожиткового мінімуму, інваліди, діти-сироти, біженці і т. д.

Адреси Центрів в області:
м. Хмельницький. Вул. Соборна, 75, 2-й поверх (навпроти Облдержадміністрації).
м. Кам\’янець-Подільський, вул. Пушкінська, 44. (приміщення Казначейства).
м. Староконстянтинів, вул. Миру, буд. 1/2.
м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 44. (приміщення реєстраційної Служби).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього