В Хмельницькій області збудують ще одну сонячну електростанцію
Хмельниччина серйозно зайнялася впровадженням альтернативної енергетики. У селі Коржівка Старокостянтинівського району збираються будувати сонячну станцію.В Хмельницькій області збудують ще одну сонячну електростанцію

Нещодавно голова Старокостянтинівської районної адміністрації Сергій Фесун зустрівся з представниками зовнішньоекономічної асоціації \”Новосвіт\” Ігорем Шило та Михайлом Доманським. Під час зустрічі були окреслені перспективи на 2016 рік з будівництва на території Коржівської сільської ради другої сонячної електростанції потужністю 2 МВт. Загальний обсяг інвестицій у цей проект складе щонайменше 40 мільйонів гривень.

Варто відзначити, що асоціацією \”Новосвіт\” уже введено в експлуатацію сонячну електростанцію та мікроГЕС у селі Коржівка Старокостянтинівського району. У цей проект було інвестовано близько 5 мільйонів гривень.

Коржівська ГЕС має дві горизонтальні турбіни та генератори на 160 кВт, які за наявності дебету води дають 7,5 тис. кВт/год електроенергії за добу. Максимальна потужність сонячної електростанції – 150 кВт. Разом електростанції виробляють 2,5 млн. кВт/год у рік.

Джерело: www.budport.com.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього