В Хмельницькій ЗОШ №14 екологи провели урок "Утилізація і переробка сміття – запорука збереження довкілля!"
З метою виховання шанобливого ставлення до природи та навколишнього середовища 20 травня цього року головним спеціалістом з питань взаємодії з громадськістю та ЗМІ Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області було проведено розважально-пізнавальний урок з учнями 5-Б класу Хмельницької ЗОШ №14 на тему \”Утилізація і переробка сміття – запорука збереження довкілля!\”.В Хмельницькій ЗОШ №14 екологи провели урок "Утилізація і переробка сміття – запорука збереження довкілля!"
З метою виховання шанобливого ставлення до природи та навколишнього середовища 20 травня цього року головним спеціалістом з питань взаємодії з громадськістю та ЗМІ Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області було проведено розважально-пізнавальний урок з учнями 5-Б класу Хмельницької ЗОШ №14 на тему \”Утилізація і переробка сміття – запорука збереження довкілля!\”.

В ході уроку дітям було роздано наліпки із зображенням різноманітних речей, що викидаються на смітник, наприклад: \”розбита чашка\”, \”вакуумна поліетиленова упаковка з-під ковбаси\”, \”бите скло\”, \”старий светр\”, \”списаний зошит\”, та запропонували викинути дане \”сміття\” в один із чотирьох контейнерів: \”скло\”, \”пластик\”, \”метал\”, \”папір\”.
В результаті всі дітлахи впорались із завдання, розділивши сміття по правильним контейнерам. Діти дійшли висновку, що, сортуючи побутові відходи, можна суттєво зменшити кількість викинутого на смітник. Адже не все те, що ми викидаємо, є сміттям. Дещо можна повторно використати, дещо здати на переробку.
На завершення уроку діти подарували екологам Хмельниччини композиційну картину з пінопласту та одноразового посуду з пластику, чим показали гарний приклад повторного використання так званого \”сміття\”. За результатами еко-уроку школярі дійшли висновку: люди повинні розумно розпоряджатися тим, що приносять в свій дім. Розумне використання ресурсів має увійти у повсякденну звичку. Це досить складно, але такий спосіб життя мусить стати метою кожного громадянина нашої держави.

В Хмельницькій ЗОШ №14 екологи провели урок "Утилізація і переробка сміття – запорука збереження довкілля!"

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього