В кінці вересня, перший в Україні обслуговуючий кооператив для екс-воїнів АТО запрацює в селищі Антоніни Красилівського району Хмельницької області.  Це буде пасіка в рамках проекту підтримки учасників АТО, що її має намір реалізувати Український кооперативний Альянс (УКА) в рамках проекту «Соціальна апітерапія». Проект буде реалізований у співпраці з Посольством Польщі.

Організатори очікують, що заходи проекту не тільки допоможуть екс-бійцям пройти реабілітацію, а й оволодіти мистецтвом ведення бджільництва. Завдяки роботі на пасіці учасники проекту отримають знання з основ підприємництва, фінансів, проектного менеджменту, планування бюджету і зможуть розпочати власну справу.

«В результаті реалізації проекту демобілізовані учасники військового конфлікту і молодь оволодіють новим прибутковим видом діяльності; пройдуть курс соціальної реабілітації через спільну роботу на пасіці завдяки консультаціям соціального психолога, сімейного педагога і професіоналів-бджолярів. Члени сімей учасників проекту зможуть допомагати чоловікам адаптуватися до мирного життя, а також спільно працювати і розвивати особисті навички», ― розповів президент УКА Зіновій Свереда.

Зазначається, що УКА здійснюватиме юридичний і бухгалтерський консалтинг, допоможе з маркетингом, а також завдяки вже наявним домовленостям допоможе учасникам проекту налагодити ринки збуту готової продукції бджільництва –  повідомляє AgroPortal

Залиште коментар

Також по темі

У серпні в зоні АТО загинуло двоє мешканців Хмельниччини

Минулого місяця Хмельниччина втратила у зоні проведення антитерористичної