В Хмельницькій області набуло популярності шахрайство з банківськими картками
Шахрайство з банківськими картками на території області виросло в разиВ Хмельницькій області набуло популярності шахрайство з банківськими картками
Шахрайство з банківськими картками на території області виросло в рази.
Банківська картка – ключ до шахрайства. За допомогою малого шматка пластику ми розраховуємось за покупку в магазині, отримуємо кредити, поповняємо рахунок мобільного. Сфера застосування банківських карт постійно розширюється, але і разом з тим розвиваються і шахрайські схеми.

За статистикою кожен 5-тий українець – користувач банківськими картками стикався з кардерами. Так називають шахраїв, які незаконно знімають кошти з платіжних карток. Причому варіантів наживитись в сучасних Остапів Бендерів більше ніж достатньо. За словами правоохоронців випадків перекидання чужих грошей у свої кишені аферистами в нашій області почастішало. Видумка нових способів обману впливають і на розкриття злочинів.
Створення банківських сайтів двійників, покупка продукції в інтернет-магазинах – ці способи в першу чергу обирають аферисти для обману. З недавніх пір набув популярності такий вид обману, як повідомлення родичам про затримання одного із членів сім’ї за скоєння серйозного протизаконного проступку.
Представник одного із банків Хмельниччини Валерій Іванюк каже: універсального рецепту як уберегтися від умілих та вигадливих шахраїв – немає. Головна проблема: довірливість та наївність населення. Але щоб зменшити шанси аферистів та не потрапити в тенета обману декілька способів є.
Людська довірливість та наївність риса хороша. Але покращувати фінансове становище шахраїв непотрібно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього