В Кам'янці групи швидкого реагування міліції оснащені відеореєстраторами
Групи створено за зразком пілотного проекту, що був запущений в Самборі 17 липня.В Кам'янці групи швидкого реагування міліції оснащені відеореєстраторами
Групи створено за зразком пілотного проекту, що був запущений в Самборі 17 липня, повідомляє Громадське телебачення Поділля.

25 липня на базі Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції було створено три групи швидкого реагування (ГШР), кожна з яких складається із двох патрульних та одного дільничного міліціонера. Для максимальної ефективності їхньої роботи групи базуються не у міськвідділі, а прикріплені до опорних пунктів міліції. Кожну групу швидкого реагування обладнали портативнимвідеореєстратором для фіксації усіх порушень, на які реагує ГШР.

В Кам'янці групи швидкого реагування міліції оснащені відеореєстраторами
В Кам'янці групи швидкого реагування міліції оснащені відеореєстраторамиУ разі, якщо такі пристрої зарекомендують себе позитивно та будуть корисними, ми будемо намагатись забезпечити відеореєстраторами кожного патрульного міліціонера, – зазначив у ФБ очільник міськвідділку міліції Володимир Калашнік.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього