В Кам’янці може з’явитись завод по виготовленню котлів на альтернативних видах палива
За словами Михайла Сімашкевича, «будівництво виробництва по виготовленню вищеназваних котлів дасть можливість посприяти швидшому переходу на альтернативне опалення. До того ж нове підприємство – це робочі місця для міста та додаткові надходження до міського бюджету».В Кам’янці може з’явитись завод по виготовленню котлів на альтернативних видах палива
За словами Михайла Сімашкевича, «будівництво виробництва по виготовленню вищеназваних котлів дасть можливість посприяти швидшому переходу на альтернативне опалення. До того ж нове підприємство – це робочі місця для міста та додаткові надходження до міського бюджету».

19 лютого мер міста Михайло Сімашкевич разом із директором КП «Міськтепловодоенергія» Валерієм Гордійчуком відвідали столицю України, де провели тристоронню зустріч, на якій відбулось обговорення можливості будівництва в Кам’янці-Подільському заводу по виготовленню котлів на альтернативних видах палива.

Про це повідомив офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

«Оскільки Уряд поставив завдання про зменшення споживання природного газу на 30 відсотків найближчим часом, будівництво виробництва по виготовленню вищеназваних котлів дасть можливість посприяти швидшому переходу на альтернативне опалення. До того ж нове підприємство – це робочі місця для міста та додаткові надходження до міського бюджету», – зазначив міський голова.

Також про можливість будівництва такого заводу розповів Валерій Гордійчук на вчорашньому засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради: «Вчора (19 лютого – ГТП) в нас була друга зустріч з голандцями стосовно будівництва заводу по виготовленню твердопаливних котлів. Михайло Євстафійович запропонував почати з виготовлення малих котлів, і вони, начебто, не відмовились, але з першого разу ніколи нічого не буває. Я гадаю, що вони подумають і таки прийдуть до нас в Кам’янець».

Нагадаємо, днями міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин заявив про те, що тарифи на газ для населення буде підвищено з квітня поточного року. При цьому міністр не уточнив рівень, до якого буде підвищено ціни, пославшись на те, що встановлення тарифів є прерогативою й компетенцією Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Крім того, вчора Володимир Демчишин заявив про те, що вже з березня цього року тарифи на електроенергію зростуть на 40%.

«На 40%, починаючи з березня, повинні зрости тарифи на електроенергію. Люди отримають платіжки, оцінять нові тарифи і влітку утеплять стіни, поміняють котли, щоб підготуватися до майбутньої зими. З квітня також введемо систему субсидій. За нашими оцінками, їх буде отримувати дві третини населення», – цитує міністра сайт телеканалу ТВі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього