В Кам’янці-Подільському цілий тиждень популяризували правознавство
Відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», в Україні щорічно проводиться «Тиждень права». Цього року Всеукраїнський «Тиждень права» припадає на 7-12 грудня.В Кам’янці-Подільському цілий тиждень популяризували правознавство
Відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», в Україні щорічно проводиться «Тиждень права». Цього року Всеукраїнський «Тиждень права» припадає на 7-12 грудня.
Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міста також активно долучився до заходів. Так, з 8 по 11 грудня провідний спеціаліст-юрисконсульт Центру В’ячеслав Галайбіда провів інтерактивні заняття на тему: «Правове виховання учнівської та студентської молоді» в навчальних закладах та бібліотеках міста, повідомляють на сайті міської ради.
Метою занять була популяризація правових знань, виховання в учнів та студентів поваги до закону, формування у них необхідності жити за правовими нормами.
Так, на запрошення навчальних закладів та бібліотек, юрисконсульт Центру провів заходи для студентів Кам’янець-Подільського медичного училища, учнів Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, читачів Кам’янець-Подільської міської бібліотеки №4 та учнів Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату I-III ступенів «Славутинка».
Також під час проведення заходів дітям надано інформацію про Центр та послуги, які він надає, про установи, заклади та організації, в які, у разі потреби, можна звернутися за правовою допомогою.
Додатково інформуємо: за отриманням безкоштовної правової допомоги звертайтеся до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, 26 (ІІІ поверх). Тел. 9-14-29.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього