В Кам'янці-Подільському подорожчав проїзд в муніціпальних автобусах
Виконавчий комітет міста над Смотричем прийняв рішення підвищити тарифи за проїзд у муніципальних автобусах з 1,5 до 2,5 грн.В Кам'янці-Подільському подорожчав проїзд в муніціпальних автобусах
Виконавчий комітет міста над Смотричем прийняв рішення підвищити тарифи за проїзд у муніципальних автобусах з 1,5 до 2,5 грн.
Причиною зміни тарифу стало підвищення цін на паливно-мастильні матеріали, а також внутрішній борг комунального підприємства \”Комунтранссервіс\” в розмірі 500 тисяч гривень, яке останній час працювало у збиток.
Разом з тим заступник міського голови Сергій Бабій зауважив, що в період з 1 вересня по 31 травня проїзд у муніципальних автобусах для школярів буде безкоштовним протягом всього робочого дня. Також він анонсував розробку спеціального мобільного додатку, за допомогою якого кожен зможе відслідкувати рух автобусів, що значно додасть зручності у їх використанні.
Даному рішенню виконавчого комітету передували громадські слухання, в результаті яких було створено робочу групу, яка контролюватиме водіїв маршрутних автобусів стосовно прозорості їхньої роботи, зокрема видачі проїзних квитків. За словами Сергія Бабія, у випадку складання хоча б одного акту щодо невидачі квитка пасажиру, водія буде звільнено з робочого місця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього