В Кам'янці-Подільському розпочато опалювальний сезон
У зв\’язку з різким зниженням середньодобової температури розпочато подачу теплової енергії у приміщення лікарень, дошкільних навчальних закладів та шкіл міста.В Кам'янці-Подільському розпочато опалювальний сезон
Відповідно до розпорядження міського голови Михайла Сімашкевича, з 12 жовтня у Кам\’янці-Подільському розпочато опалювальний сезон. Різке зниження температури зовнішнього повітря змусило тепловиків цього року дещо раніше розпочинати сезон, повідомляють на сайті міської ради.
Вже традиційно, першими отримали тепло лікарні, школи та дитячі садочки. Для того, щоб діти прийшли в понеділок уже в теплі приміщення, для них подали тепло ще в неділю, 11 жовтня.
Житлові будинки , установи та організації почали включати 12 жовтня.
Станом на 18.00, 14 жовтня вже підключено понад 70 відсотків будинків. Роботи тривають.
Про те, з якими проблемами зустрічаються представники КП \” Міськтепловоденергія\” під час запуску опалювального сезону, розповів генеральний директор підприємства Валерій Гордійчук.
\”Підготовку до опалювального сезону ми розпочали одразу ж після закінчення попереднього. За літо власними силами ми виконали багато робіт, що дозволило одразу ж після похолодання подати тепло кам\’янчанам. Ми маємо декілька поривів зовнішніх мереж, але найбільше проблем виникає саме через зношеність внутрішньобудинкових мереж, де цього року є дуже багато проблем. Часто вони виникають через необачність самих мешканців, які невчасно закінчили роботи, або не перевірили прилади обігріву\”.
Також \”Міськтепловоденергія\” нагадує, що початок опалювального сезону – це складний технологічний процес, який займає декілька тижнів. Тому просимо з розумінням ставитися до цього. Є ще багато будинків, де через потрапляння повітря в мережі не гріють окремі стояки. Про всі проблеми просимо вчасно повідомляти аварійно-диспетчерську службу підприємства за телефонами 3-49-20, 3-49-40.
На всі заяви обов\’язково буде відреаговано належним чином.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього