В Кам'янці-Подільському «Секвенція» розпалювала пристрасті у залі
Клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція», заснований Інгою Лютаревич, не уміє організовувати просто концертиВ Кам'янці-Подільському «Секвенція» розпалювала пристрасті у залі
Клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція», заснований Інгою Лютаревич, не уміє організовувати просто концерти. Коли він береться за справу, на сцені розігрується ціла вистава. От і 30 листопада, коли більшість кам’янчан сідали за вечерю, шанувальники творів українських і світових композиторів насолоджувались академічним вокалом артистичних Олени Лютаревич і Сергія Скочеляса.

На запрошення «Секвенції» до Кам’янця завітав соліст Київської Національної опери та балету України, лауреат Всеукраїнського конкурсу ім. Н. Яремчука Сергій Скочеляс. Підтримку на сцені йому склала лауреатка міжнародних і всеукраїнських вокальних конкурсів та фестивалів, учасниця міжнародного вокального проекту «Лучіано назавжди», кам’янчанка Олена Лютаревич.

Концерт академічного вокалу «Співаємо тобі, Україно» присвятили оперним аріям та дуетам українських і зарубіжних композиторів. Під супровід концертмейстерів Вікторії Мраморнової та Анжеліки Тернової уривки з опер «Кармен» Жоржа Бізе; «Бал-маскарад», «Макбет» Джузеппе Верді; «Мадам Баттерфляй» Джакомо Пучіні у виконанні Олени та Сергія звучали, як зі справжнісіньких оперних сцен.
В Кам'янці-Подільському «Секвенція» розпалювала пристрасті у залі
А коли солісти об’єднувались у дуети – сцена РЦКіМ «Розмай» «червоніла». Особливо під час вокального любовного тандему з опери Пуччіні «Тоска». Сцена, де художник Каварадоссі зустрічається із ревнивою красунею Флорією, просто розжарила пристрастями атмосферу в залі.

Грайлива Олена Лютаревич і наполегливий Сергій Скочеляс відіграли свої ролі, як у найзнаменитішому театрі: чесно, правдиво, захоплююче. Про що свідчили щирі «Браво!», яскраві букети квітів, задоволені оплески.

Зазначимо, що це – далеко не перший концерт від клубу «Секвенція». Серед останніх – «Наодинці з душею», «Мій рідний краю», на підтримку українських військових, присвячений епосі бароко. Плануються заходи такого роду й надалі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього