В Кам'янці-Подільському відзначили День Соборності та Свободи України і 95-ту річницю проголошення Акту злукиСвобода, Незалежність, Соборність – це ті три слова, які 22 січня звучали під час урочистих заходів з нагоди загальнодержавного свята дня Соборності та Свободи України. Цього дня 95 років назад було проголошено Акт злуки (возз’єднання) Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні. Ідея незалежності й державного суверенітету з давніх-давен була головним змістом і метою державницької ідеології нашого народу. Соборність Української держави – одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну.Свобода, Незалежність, Соборність – це ті три слова, які 22 січня звучали під час урочистих заходів з нагоди загальнодержавного свята дня Соборності та Свободи України. Цього дня 95 років назад було проголошено Акт злуки (возз’єднання) Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні. Ідея незалежності й державного суверенітету з давніх-давен була головним змістом і метою державницької ідеології нашого народу. Соборність Української держави – одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну.

Тому, 22 січня – це дата, яку повинно знати молоде покоління. Привітати з нагоди свята жителів Кам’янеччини завітав заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль, який під час свого урочистого звернення наголосив на необхідності єдності українського та прищеплення відчуття патріотизму до своєї держави. «Лише спільними зусиллями можна розбудувати державу загалом, і Хмельниччину зокрема» – наголосив Леонід Андрійович. Відзначив він і роботу голови районної державної адміністрації Михайла Желізника, адже завдяки згуртованій праці як виконавчої так і законодавчої ланки району, Кам’янеччина вже котрий рік поспіль займає лідируючі позиції у розвитку регіону.

Сам же очільник району зазначив, що національна єдність та громадянська злагода, утвердження територіальної цілісності держави, консолідація усіх громадян України є основними і невідкладними завданнями сучасного державотворення, розбудови незалежної України. Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом в ім’я незалежності, соборності та державності. «Та в цей день я хочу подякувати, насамперед, всім вам за служіння державі, за вашу працю і наполегливість. Те, що ми маємо сьогодні в районі такі гарні показники – це ваша заслуга. Сподіваюся, що ми міцно будемо триматися того фундаменту, який ми разом заклали» – звернувся до присутніх голова РДА Михайло Желізник.

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього