В рамках святкування 230-ліття повітроплавання в Україні у Кам’янці-Подільському вперше зіграють концерт на барабанах у повітрі

В Кам’янці-Подільському вперше заграє оркестр серед небаВ Кам’янці-Подільському вперше заграє оркестр серед неба

В рамках святкування 230-ліття повітроплавання в Україні у Кам’янці-Подільському вперше зіграють концерт на барабанах у повітрі. Ввечері 11 жовтня на повітряних кулях в небо підніметься етно-музичний колектив із Запоріжжя з барабанами джембе та іншими етнічними музичними інструментами. Музиканти виконають тематичні жниварські пісні та різні запальні ритми, що будуть чутні навіть на землі.

«Ми будемо грати, проводити майстер-класи для дітей та допомагати збирати кошти для постраждалих в АТО. Ідея зіграти в небі прийшла разом з повітроплавцями. Для нас це щось нове, ми самі в передчутті чогось незвичного» – прокоментував керівник музичного колективу «БарабанЗА» Денис Васильєв.

«В цьому році на 230літню річницю повітроплавання ми вирішили зробити щось незвичайне, так як в місті буде багато гостей на ювілейну фієсту і благодійний фестиваль. Українці завжди могли робити вражаючі речі, тому оркестр серед неба задуманий для того, щоб показати, що ми вміємо і можемо робити великі справи» – говорить В’ячеслав Гардашник, віце-президент федерації повітроплавців України.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на