В Кам’янці-Подільському встановили лавочку - парасольку для зарядки гаджетів
В Кам’янці-Подільському у сквері «Лебедине озеро» сьогодні встановлюють парасольку зі сонячними батареямиВ Кам’янці-Подільському встановили лавочку - парасольку для зарядки гаджетів
В Кам’янці-Подільському у сквері «Лебедине озеро» сьогодні встановлюють парасольку зі сонячними батареями, яка буде слугувати не тільки лавочкою з покриттям для відпочинку, але й водночас тут можна буде заряди гаджети.
За словами заступника міського голови Сергія Бабія :
«Сьогодні на Алеї закоханих» встановлюється сонячна парасолька. Поверх якої розміщенні чотири сонячні батареї, які дадуть змогу усім бажаючим заряджати тут свої мобільні телефони, використовуючи енергію сонця. Одночасно тут зможуть підзарядитися 4 телефони.
Діаметр парасольки 5 метрів та виготовляли її за спеціальним ескізом. Міська рада довго вибирала проект таких сонячних батарей, навіть провела конкурс на кращий. За результатами вирішили, що це має бути саме парасолька .
очках міста.
Також існує ідея встановити сонячні батареї на будинках, щоб освітлювати під’їзди сонячною енергією.
Місце для розміщення парасольки вибрав особисто міський голова Михайло Сімашкевич, чи «приживеться» парасолька саме тут побачимо згодом, якщо ж ні, для неї будуть шукати інше місце, -запевнив Сергій Віталійович, повідомляє Вечірній Кам’янць

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього