В Кам'янці-Подільському запрацює унікальна котельня
5 грудня о 13.30 в Кам\’янці-Подільському за адресою вул. Тімірязєва, 123 (КП \”Міськтепловоденергія\”) розпочнуться заходи з нагоди офіційного відкриття першої в Україні котельні, яка працює на твердих видах палива.В Кам'янці-Подільському запрацює унікальна котельня
5 грудня о 13.30 в Кам\’янці-Подільському за адресою вул. Тімірязєва, 123 (КП \”Міськтепловоденергія\”) розпочнуться заходи з нагоди офіційного відкриття першої в Україні котельні, яка працює на твердих видах палива.
У новій котельні на вул. Пушкінській, 29 працюватиме два котли тепловою потужністю по 0,7 МВт. Котли працюють виключно на твердих видах палива, зокрема на солом’яних пелетах, які виготовляються з екологічно чистої сировини.
На сьогодні котельня в пробному режимі вже обігріває корпуси міської лікарні, міську поліклініку, водолікарню, а також медичне училище.
\”До кінця року в Кам’янці-Подільському буде збудовано ще дві таких котельні, одна з них на території міської лікарні по вул. Матросова, а інша – по вул. Франка, біля центру \”Довголіття\”, – розповідає генеральний директор КП \”Міськтепловоденергія\” Валерій Гордійчук. – Це, перш за все, дуже важливий соціальний крок, адже за умови повного відключення газу, ми зможемо принаймні обігріти найбільш незахищені верстви населення – хворих, літніх людей, маленьких дітей, які зможуть знаходитися на території цих закладів. Якщо ж навіть газ буде, то ми зможемо значно зменшити його споживання\”.
Загалом планується, що за два роки вдасться зменшити споживання природного газу на 80%.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього