В Кам\’янці – Подільському затримали квартирного шахрая

В Кам'янці - Подільському затримали квартирного шахрая
Двоє дівчат в Кам\’янці підшуковували собі недороге житло. Переглядаючи оголошення на сайті «OLX», вони знайшли «вигідну» пропозицію — квартира в центрі міста здавалась за 1000 гривень на місяць. Того ж дня подруги зустрілись з молодиком, який представився власником житла, та запропонував їм заселятись хоч завтра.В Кам'янці - Подільському затримали квартирного шахрая
Двоє дівчат в Кам\’янці підшуковували собі недороге житло. Переглядаючи оголошення на сайті «OLX», вони знайшли «вигідну» пропозицію — квартира в центрі міста здавалась за 1000 гривень на місяць. Того ж дня подруги зустрілись з молодиком, який представився власником житла, та запропонував їм заселятись хоч завтра.

Наступного дня, заносячи речі до квартири, у під’їзді дівчата зустріли здивовану сусідку, яка повідомила, що тільки вчора познайомилась … з іншими новими квартирантами. Зрозумівши, що їх ошукали, подруги одразу звернулись до міліції.

Правоохоронці з’ясували, що напередодні вказану квартиру знімав 19-річний юнак, а коли прийшов час з’їжджати, він вирішив трохи підзаробити — здав квартиру двом різним людям, узявши з них 2100 гривень завдатку, а потім зник, не залишивши жодних координат.

Через кілька днів працівники патрульно-постової служби вистежили і затримали правопорушника. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу до п\’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Залишити відповідь