В Кам'янці-Подільському затримано вбивцю, який каменем розтрощив голову товаришу
Упродовж доби оперативники Кам‘янець-Подільського райвідділу міліції викрили та затримали 30-річного чоловіка, який каменем убив свого знайомого після спільного застілля.В Кам'янці-Подільському затримано вбивцю, який каменем розтрощив голову товаришу
Упродовж доби оперативники Кам‘янець-Подільського райвідділу міліції викрили та затримали 30-річного чоловіка, який каменем убив свого знайомого після спільного застілля.
Компанія з чотирьох чоловіків увесь вечір пиячила у невеличкому підсобному приміщенні поруч з новобудовою в 10 кілометрах від райцентру. Далеко за північ товариші почали потрохи розходитися по домівках. Спочатку пішов один, згодом господар помешкання з другом спробували виставити за двері ще одного друзяку, якому, схоже, вкрай не сподобалося, що його відправили додому, а самі продовжили споживати алкоголь. Чоловік кілька разів пробував повернутися за стіл, стукався але його не пустили в оселю. Тоді, заховавши глибоко у душі підігріту спиртним образу, він затаївся неподалік новобудови і кілька годин чекав, коли ж ті двоє, що залишилися, все-таки розійдуться.
Глибокої ночі помітивши нарешті останнього гостя, який йшов стежкою додому, молодик схопив величезну каменюку і почав виміщати на бідоласі свою образу, наносячи один за одним смертельні удари у голову. Зрозумівши, що у припадку ярості він убив свого знайомого, чоловік кинувся додому, де спробував замести сліди злочину. Переодягнувшись у чистий одяг, він ретельно виправ заплямовані кров‘ю речі. Але це не врятувало. Працівникам міліції, які уже за кілька годин після виявлення тіла вийшли на слід підозрюваного, все ж вдалося вилучити частки крові убитого та інші речові докази.
Наразі чоловікові оголошено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 статті 115 Кримінального кодексу України — навмисне вбивство. У якості запобіжного заходу щодо нього обрано взяття під варту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього