В Кам’янці проходить культурно-освітня акція «Я – студент туристичного міста»
З початком навчального року в Кам\’янець вливається близько 3000 юних мешканців – студентів-першокурсників.В Кам’янці проходить культурно-освітня акція «Я – студент туристичного міста»
9 – 10 вересня в Кам’янці-Подільському проходить культурно-освітня акція «Я – студент туристичного міста». З початком навчального року в Кам\’янець вливається близько 3000 юних мешканців – студентів-першокурсників. Після посвяти їх у студенти навчальних закладів, де вони здобуватимуть зання, виникла ідея організувати посвяту в студенти міста, в якому пройдуть їх студентські роки, повідомляють на сайті міської ради.
Студенти мають знати, що Кам’янець-Подільський – це місто з багатою історичною та культурною спадщиною, славиться унікальними краєвидами і, звичайно, є туристичним центром Поділля. Прививати в молоді повагу до пам’яток культури, шанобливе ставлення до малої батьківщини, гордість за місто студентських років прагнули організатори культурно-освітньої акції: міський голова Михайло Сімашкевич, Департамент гуманітарної політики, Міський будинок культури, Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, ГО «Ліга екскурсоводів», Асоціація вищих навчальних закладів міста та Молодіжна рада.

В Кам’янці проходить культурно-освітня акція «Я – студент туристичного міста» В Кам’янці проходить культурно-освітня акція «Я – студент туристичного міста»

Вітання від очільника Кам’янця Михайла Сімашкевича, знайомство з Молодіжною радою міста, зустріч зі старостою Старого замку, його дружиною та писарем, захоплюючі розповіді екскурсоводів про незвичайні історичні скарби Старого міста, драйв, молодіжна музика, туристичні довідники, сотні фото на згадку на фоні фортечних веж і, звичайно, відчуття себе студентом туристичного міста! – такий результат акції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього