Близько 23:00 жителі одного з дворів в центрі міста почули крик дівчини. Вибігши на вулицю люди зрозуміли, що крик доноситься з напівпідвального приміщення. Коли на вимогу кам’янчан ніхто не відкрив двері, вони викликали міліцію.

В Кам’янці в підвалі шукали дівчину, а знайшли гральні автоматиБлизько 23:00 жителі одного з дворів в центрі міста почули крик дівчини. Вибігши на вулицю люди зрозуміли, що крик доноситься з напівпідвального приміщення. Коли на вимогу кам’янчан ніхто не відкрив двері, вони викликали міліцію.
В Кам’янці в підвалі шукали дівчину, а знайшли гральні автомати

Як повідомив НГП один зі свідків подій, правоохоронці дочекались підмоги та за допомогою МНСників виламали вхідні залізні двері через загрозу життю людини. В приміщенні знаходився чоловік, який назвався охоронцем та дівчина, яка заявила, що не кричала і тут нічого не має. Однак у свідків викликала підозру одна з кімнат, що була зачинена. На прохання міліціонерів охоронець кімнату не відкрив. Тоді жителі цього двору вирішили чергувати до ранку, щоб ніхто з приміщення не вийшов.
В Кам’янці в підвалі шукали дівчину, а знайшли гральні автомати

Зранку небайдужі кам’янчани віднесли заяву в міліцію, щоб суд виніс рішення про примусове відкриття “таємної” кімнати. Проте, суд почав затягувати з винесенням даного рішення і тоді о 13:00 близько 60 чоловік прийшли пікетувати суд. Це спрацювало і вже близько 15:00 активісти і працівники міліції були біля горезвісного підвалу.

Прийшов і представник власника, який вже погоджувався відчинити всі потрібні двері без взлому. Правоохоронці разом зі свідками увійшли в приміщення. Через декілька хвилин вони повідомили, що дівчини там немає, однак знайшли в одному з приміщень 16 гральних автоматів. В підвалі були всі необхідні умови для грального бізнесу: кондиціонер, попільнички та столи.

Як повідомила речник міліції Наталія Касапчук правоохоронцями зафіксовано цей факт, наразі проводяться слідчі дії.

В Кам’янці в підвалі шукали дівчину, а знайшли гральні автомати

Доля дівчини, яку шукали кам’янчани наразі не відома. Свідки нічної події запевняють, що крик дівчини дійсно був, а вивести її могли через чорний вихід. Наразі таємного виходу не зафіксовано, проте правоохоронці і надалі оглядають приміщення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього